Dilek Irmak KaraMENÜ

Bilge Adam Yıldızlarına Hükmeder! Akılsız Olan Onlar Tarafından Yönetilir!

Astroloji; gezegenlerin güçlerinin insan üstündeki etkilerini çalışır. Bu falcılık değildir. Bu, insanın gerçekte kim olduğu nerden gelip nereye gittiğini öğrenmesinin en iyi yollarından biridir. Astroloji KARAKTERİ ortaya çıkarır ve karakter kaderdir. Eğer kişi karakterini değiştirebilirse geleceğini de değiştirmiş olur.

Astrolojinin ana kullanım alanları; sağlık ve hastalık bulguları, kişilik analizi, meslek seçimi için rehberlik, ailelerin çocuklarını en iyi nasıl yetiştireceklerini bulması için fikir vermesi açısından çocuklarının horoskop analizleri ve insanlar arası uyum analizleridir.

Bir insan yıldızlarına iradesini kullanarak hükmedebilir. Eğer biri hayatın akışına bırakmaya karar verirse, doğum haritasında görünen eğilimler zamanı gelince etkilerini gösterecektir. Özgür iradeyi nasıl kullanacağı tamamen bireyin kendine bağlıdır. Astroloji önceden uyarır ve de insan buna göre önlemini alır ve bu sayede hayatın zorluklarıyla mücadele etmek kolaylaşır.

İyi yada kötü olarak adlandırılan konfigürasyonların talih ya da şans değil geçmişteki hareketlerimizin sonuçları olduğunu unutmayın. Horoskop bize geçmiş yaşamımızdan neler kazandığımız ve bu sayede şimdiki hayatımızda bize sunulanları gösterir. Bu hayatta eksikliğini duyduğumuz şeyler gelecekte geri kazanılabilir, tabii bu amaç için şimdiden çalışmaya başlarsak. Yıldızlar YÖNLENDİRİR ama ZORLAMAZ. Büyük mistik Goethe der ki; “İnsanoğlu dünyayı zincirleyen bütün güçlerden iradesini kazandığında kurtulur”

İletişim Formu
HakkımdaDilek Irmak KaraKarma Astrolog
0312 474 0105